НОВИНИ


Picture

Вітальня "Роман"

У вітальні Роман вперше використані оригінальні гнуті фарбовані фасади. У поєднанні з новим декором Північне дерево темне дана вітальня зможе надати інтер'єру привабливий та цікавий вигляд.

Додатково доступна підсвітка підсвітка скляних полиць пеналів.

2016-08-30 09:58:00


Picture

Вітальня "Пуеро"

Нами вперше, у вітальні Пуеро були використанні фарбованні об'ємні МДФ фасади, кольором високий білий глянець. У поєднанні з декором Дуб крафт сірий ми отримаємо вітальню, яка надасть шарму та вишуканості Вашій оселі.

Елементи даної вітальні можуть утворювати різноманітні комбінації. Наявність двох варіантів ТВ та полиць, високого та низького пеналів, комода та стола, дозволяє створити неповторний інтерєр у Вашій вітальні, а також облаштувати затишну їдальню.

Додатково доступна підсвітка скляних полиць пеналів.

2016-08-25 12:27:35


Picture

Система "Сімпл"

Основною ідеєю даної серії є елегантна, сучасна простота та лаконічність в дизайні Вашої кімнати.

Особливістю даної серії є її складові компоненти - це окремі меблеві компоненти, яких об'єднують декори, а саме ДСП біла та Дуб сонома.

Оскільки елементи серії продаються та комплектуються окремо, Ви зможете створити затишний та зручний інтер'єр, використавши максимально раціонально площу кімнати. Це може бути дитяча кімната, студія, робочий кабінет та навіть домашня бібліотека.

2016-08-25 12:25:34


Picture

Спальня "Грінвіч"

Спальня Грінвіч - це якість, комфорт і затишок. Дана спальня виконанна у декорах з останніх колекцій виробників плити.

Конструкція спальні "Грінвіч" дозволяє максимально раціонально використати площу вашої кімнати.

Ліжко 180 укомплектоване двома шухлядами на телескопічних напрямних повного витягу, для більш зручного зберігання речей. Опційно додається м'яке декорування билець ліжок із еко-шкіри.

2016-08-25 12:22:10